Повідомлення щодо реорганізації біржи

Повідомляємо , що Загальними зборами членів товарної біржи “ Катеринославська“ 22.11.2021р. прийнято рішення щодо реорганізації біржи шляхом перетворення в товариство з обмеженої відповідальності “ТБ Катеринославська“, яке буде правопреемником усіх прав та обов'язків біржи.


Повідомлення

Технічні питання щодо синхронізації роботи електронного майданчика та ЕТС повністю вирішенні.


Інформація для користувачів

В зв’язку зі зміною сервера, на якому розташований електронний майданчик ТБ «Катеринославська», можуть виникати технічні питання щодо своєчасної синхронізації даних, з 19:00 п’ятниці (17.09.2021) та протягом вихідних днів (18.09.2021-19.09.2021). Прохання користувачам в цей період додатково перевіряти актуальність наданих даних.Аукціони ProZorro.Продажі і СЕТАМ, як можна вигідно купувати майно

Аукціони ProZorro.Продажі і СЕТАМ, як можна вигідно купувати майно

Одним із способів вигідно купити будь-яке майно в Україні, включаючи нерухомість, є участь в аукціонах систем Прозорро.Продажі, а також СЕТАМ (Setam/OpenMarket).


«Прозорро.Продажі» за підтримки проєкту “Ефективне управління державними фінансами ІІІ” оновили пошу

«Прозорро.Продажі» разом із командою розробників за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проєкту «Ефективне управління державними фінансами ІІІ» оновили пошуковий механізм на порталі.


“Прозорро.Продажі” та “Прозорро” починають процедуру перетворення на акціонерні товариства

Державні підприємства “Прозорро.Продажі” та “Прозорро”, які належали до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, починають процедуру перетворення в акціонерні товариства.

Відповідний наказ Мінекономіки набирає чинності 1 березня 2021 року.